INSO 2016

VIII Polski Kongres Prawa Upadłościowego

3 – 4 listopada 2016
Warsaw Tower ul. Chałubińskiego 8

Z początkiem listopada 2016 r. w Warszawie odbędzie się kolejna już edycja największej debaty naukowej poświęconej zagadnieniom związanym ze znowelizowanym prawem upadłościowym na VIII Polskim Kongresie Prawa Upadłościowego INSO 2016. Instytut Allerhanda, podejmując się organizacji wydarzenia, stara się podtrzymać tym samym swoją rolę w doktrynie prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego.

Przyjęta formuła oraz grono Prelegentów, złożone z najwybitniejszych specjalistów w tej dziedzinie, gwarantują najwyższy poziom akademickiej dyskusji osadzonej twardo w realiach prawniczej praktyki. Dyskusję, w której nie może nie uczestniczyć każdy, kto choćby okazjonalnie zajmować się będzie prawem upadłościowym. Wydarzenie kierowane jest, więc zwłaszcza do doradców restrukturyzacyjnych, sędziów sądów upadłościowych i restrukturyzacyjnych, pełnomocników, prawników wewnętrznych przedsiębiorstw, kadry menadżerskiej czy inwestorów lokujących swoje aktywa w tzw. distressed assets.

adw. Bartosz Groele

Wiceprezes Zarządu Instytutu Allerhanda, Sekretarz Sekcji Prawa Upadłościowego

Partnerzy

Patroni

Patroni medialni

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.