INSO 2017

IX Polski Kongres Prawa Upadłościowego

16 – 17 listopada 2017
Tower Service, ul. Chałubińskiego 8, Warszawa

Szanowni Państwo,

W dniach 16-17 listopada 2017 roku odbędzie kolejne, unikatowe wydarzenie w postaci IX Polskiego Kongresu Prawa Upadłościowego INSO 2017 w Warszawie, które integruje środowiska praktyków Prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego oraz przedstawicieli nauk ekonomicznych, nauk o finansach oraz akademików wielu ośrodków prawniczych z kraju i z zagranicy.

Organizowana co roku konferencja ma pozwolić odpowiedzieć na powstające w praktyce pytania i wątpliwości co do konsekwencji stosowania postępowań upadłościowych i restrukturyzacyjnych, które powstały po blisko dwóch latach obowiązywania nowej regulacji.

Wśród zaproszonych prelegentów znajdą się między innymi przedstawiciele instytucji publicznych (urzędów centralnych, administracji skarbowej, ZUS, wymiaru sprawiedliwości), a także przedstawiciele rynku oraz praktyki prawa: przedstawiciele banków, funduszy inwestycyjnych, doradcy finansowi i restrukturyzacyjni oraz prawnicy.

Jest nam niezwykle miło zaprosić Państwa do wzięcia udziału w organizowanej konferencji.

adw. Maciej Geromin
SSR Zbigniew Miczek
Opiekunowie Merytoryczni Kongresu

Partner

Patroni

Patroni medialni

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.